ARAPÇA 1. KUR DERSLERİMİZ 10 HAZİRAN PAZARTESİ SAAT 18.30’DA AYOUB DOSSO HOCAMIZLA BAŞLIYORR!!!!

Arapça öğretmek konusunda bir duayen olan Sevgili Ayoub DOSSO hocamızla Arapça başlangıç kursumuz 10 Haziran Pazartesi başlıyor. Kursumuz pazartesi-perşembe şeklinde haftada iki gün 18.30-21.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. A-1,A-2 seviyelerinden oluşan programımız 100 saattir ve 4 ay sürecektir. Büyük bir keyifle Arapça öğreneceğiniz Ayoub hocamız Liva Akademinin en eski hocalarındandır. 17 yıllık beraberlik ile de bu güzel ilim yuvasının değerli bir üyesidir. Arapçayı adeta yaşayarak anlatan Dosso sizlere benzersiz bir dil öğrenim süreci sunacaktır. Hem eğlenip hem dil öğreneceğiniz bu keyifli programın içeriğine şöyle bir göz atalım:

1) ÜCRETSİZ KONUŞMA KULÜBÜ
(Derste öğrendiğiniz kelimeleri konuşma diline dökme imkanı sunan Arapça pratik etkinliği. Dil öğrenme tabularınızdan kurtulup kendinizi Arapça olarak ifade edebilirsiniz. Uzman kadromuzun eşliğinde gerçekleşecektir.)

2) ÜCRETSİZ OKUMA-YAZMA ETÜDÜ
(Sınıf ortamın da grupla kolay metin ya da hikaye kitabı okuma, çevirme, kelime çalışması yapma, ve okuduğunu anlama etkinliğidir. Aynı zamanda Arap alfabesi çalışması ve güzel yazı çalışması etkinliğidir.)

3) ÜCRETSİZ TELAFİ DERSLERİ
(Çeşitli sebepler ile ders kaçıran tüm öğrencilerimize birebir telafi dersi imkanı. )

4) ÜCRETSİZ ARAPÇA MATERYAL
(Derslerimiz Beyne Yedeyk kitabından işlenmektedir.Kitaplar set halinde ücretsiz olarak verilmektedir.)

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!