ARAPÇA KONUŞMA KULÜBÜ

Arapça Konuşma Kulübü, Ankara’ da özellikle Arapça bilen, ancak bu teorik bilgiyi günlük hayatın herhangi bir alanında pratik olarak uygulayamayan, yani konuşamayan kişilere yönelik programladığımız, hem eğlenceli hem hoş vakit geçireceğiniz, aynı zamanda sosyalleşerek konuşma konusunda ilerleyeceğiniz eşsiz bir eğitim! Eğer siz de pratik eksikliği ve öz güven sorunları yüzünden gerek toplantıda, gerek tatilde, ya da günlük hayatta Arapça konuşmakta zorlanıyorsanız konuşma kulübümüze bekleriz!

Arapça Konuşma Kulübü, var olan Arapça bilginizi çoğunlukla konuşarak pratik yapmanızı sağlayan bir etkinlik kulübüdür. Arapçayı öz güvenli, doğru ve akıcı bir şekilde konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Ayrıca Arapça konuşurken rahat hissedeceğiniz ve size her an cesaret veren, size yardımcı olmaya hazır Liva Akademi eğitmenleri eşliğinde Arapçayı ve Arapça konuşmayı sevdiren bir eğitimdir.

Kalıplar ve dil bilgisine boğularak Arapçayı öğrenmek yerine, konuşarak organik bir şekilde Arapça öğrenmeyi tercih ediyorsanız ve kendinizi rahat ettiğiniz bir ortamda size destek olacak uzman bir eğitimci eşliğinde küçük bir grupta Arapça pratik yapmayı düşünüyorsanız bu kulübe katılmanızı öneririz.

Arapça Konuşma Kulübü; her ayın son pazar günü saat 16.30’da yapılacaktır. Toplamda 3 saat sürecek derslerden oluşacaktır. Bu kulüp sayesinde çevrenizle Arapça konuşarak iletişime geçerek sosyalleşebilir; Arapçanızı doğal bir şekilde geliştirebilir ve hayatın stresinden biraz da olsa kurtulabilirsiniz!

Arapça Konuşma Kulübünün sonunda -eğer düzenli bir şekilde katılım gösterdiyseniz- öğrenci Arapça konuşma konusunda daha öz güven sahibi olabilir, konuşması daha öncesine göre çok daha akıcı hale gelebilir.
Liva Akademi Konuşma Kulübü misyonu, Ankara’da yaşayan her yaşta Arapça konuşmak isteyen bireyleri bir araya getirerek dil öğrenmedeki temel becerilerini (okuma, yazma, dinleme, ve konuşma) kollektif ve birebir çalışma metotları ile geliştirerek Arapçayı sevdirmektir.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!