AÖF ÖNLİSANS İLAHİYAT ARAPÇA KURSU

Liva Akademi Aöf Önlisans Arapça Kursu ile Arapça dersleri sizin için engel değil başarının anahtarı olsun.  Önlisans İlahiyat Arapça kitaplarının işlendiği ve sınava yönelik metotlarla kursiyerlerimizin sınavlara hazırlandığı programlarımıza katılan tüm öğrencilerimiz, Arapça derslerini başarı ile vererek, mezun olmuşlardır.

Aöf Önlisans Arapça programında  sınavlarda çıkan soru tipleri, sınava ilişkin püf noktalar ve pratik yöntemler ders kapsamına dahil edilmektedir. Sınava yönelik özel metotların yanı sıra Aöf Önlisans Arapça kursunda müfredata uygun bir şekilde Aöf Önlisans Arapça dersleri kitapları işlenmektedir. Sınavlara hazırlanmanın yanı sıra öğrencilerimiz, aldıkları eğitim ile  İlahiyat öğrenimi hedeflerinde belirlenen Arapça gramer, okuma ve konuşma konusunda da ilerleme sağlamaktadır.

Lisans tamamlama ve Örgün İlahiyat programlarına devam etmek isteyen öğrencilerimiz edindikleri bilgi temelinden zorlanmadan İlitam ve Örgün İlahiyat Arapça eğitimlerine devam edebilmektedirler. Aöf Önlisans programında Arapça derslerinde  başarılı olmak ve Arapça öğreniminize de ideal bir başlangıç yapmak istiyorsanız, sizleri de mezuniyetin tek adresi olan Liva Akademi’ye bekleriz.

Kayıt ve irtibat: 0312-4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!