AMACA YÖNELİK ÖZEL ARAPÇA DERSLERİ LİVA AKADEMİ’DE!

Uzman kadromuz ile bir yeniliğe daha imza atıyoruz!

Tamamen amaca yönelik derslerimiz sayesinde istediğiniz alanın Arapça konuşma, okuma ve yazma pratiğine kavuşmanız mümkün. Saat ve gününün siz tarafından belirlendiği Arapça özel derslerimizin artık içeriğini de siz belirleyeceksiniz. Böylelikle vakit kaybetmeden alanınız ile ilgili tüm kelime ve diyaloglara hakim olabilecek  gereksiz ayrıntılardan arındırılmış  keyifli bir öğrenim süreci yaşayacaksınız.

Önceden koordinatörümüze bildirdiğiniz alanınıza yönelik literatür araştırmaları yaparak size daha kaliteli nasıl hizmet verebileceğimizi süreç içinde takip edeceğiz.

18 yıllık Arapça dil öğretimi tecrübemiz ve tamamen kişiye yönelik hizmetimiz ile kendinizi özel hissetmenizi sağlayacağız. %100 memnuniyet garantisi ile de Arapça uzmanlarımız tarafından Arapçayı ilk ağızdan profesyonel bir şekilde öğreneceksiniz.

Ekonomik, askeri, tıbbi, sosyal, siyasal vb. her türlü alanda hizmet vermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi ve ücretsiz deneme-tanışma derslerimiz için 0312 435 82 68 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Liva Akademi

Burada herkes özel…

 

 

 

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!