KURSUMUZA KAYITLI TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ OKUMA YAZMA ETÜDÜ!

Dil öğrenmek farklı kültürlere açılan en kolay kapıdır. Ülkemizde dil öğrenimine verilen önem bu sebeple gittikçe artmaktadır. İnsanlar bilinçlenmekte farklı deneyimler ile kendilerini geliştirmektedir. Önem arz eden dillerin neredeyse en başında gelen Arapça da insanımız tarafından layık olduğu yere konumlandırılmıştır. Gerek istihdam olanağı oluşu gerekse akademik kariyer için gerekli oluşu Arapçayı gün geçtikçe önemli yapmaktadır.

İyi bir dil öğrenim süreci yaşamak pratik yapma imkanı bulmaktan geçer. Biz profesyonel sistemimizde pratiğe oldukça önem vererek alışılmışın dışında bir öğrenim sunuyoruz değerli öğrencilerimize. Yabancı hocalarla çalışarak dili yerinde öğrenme imkanı yaşatıyoruz. Tabi bunlarla yetinmeyip ücretsiz olarak birçok etkinlikle de dili tüm hatlarıyla pekiştiriyoruz. Bu etkinliklerden biri olan;

Okuma-Yazma Etüdü!

Her hafta sonu 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleşen etütlerimize kursumuza kayıtlı tüm öğrencilerimiz katılabiliyor. Güncel metinler, kolay hikaye kitapları ve Kuran-ı Kerim’den anlaşılır ayetlerin hocalarımız eşliğinde çevirisini yapıyoruz. Bu etkinlikle öğrenciye hızlı okuma alışkanlığı kazandırıyor, kelime hazinesini genişletiyor ve okuduğunu anlama yetisini geliştiriyoruz. Öğrenci ileri ki süreçlerde Arapça bir metin okuduğunda kolaylıkla anlayabiliyor ve YDS gibi hızlı okuma gerektiren sınavlarda başarıya ulaşıyor. Uzman kadromuzdan Maysam Adnan ABDULSALAM hocamızın neşeli ve dinamik sunumu ile her hafta gerçekleşen bu özel fırsattan faydalanmak ve Arapça metinleri okuyup anlamak istiyorsanız hemen kur programlarımıza kayıt yapabilirsiniz. Yukarı da bulunan ön kayıt formunu doldurup kayıt için ilk adımı atın! Acele edin Liva Akademili olmanın tadını çıkarın!

Liva Akademi

0312 435 28 62

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!