ARAPÇA 3. KUR DERSİMİZ 15 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT 09.30’DA AYOUB DOSSO İLE BAŞLIYOR!

Arapça 3. kur derslerimiz ile bu yazı dopdolu geçirin!

15 haziran cumartesi başlayacak olan dersimiz ile Arapça seviyenizi ileri düzeye taşıyarak; okuma, yazma, anlama, konuşma, gramer gibi konularda yetkin hale gelin. Arap coğrafyasının anahtarı niteliğinde olan bu kıymetli lisan sizlere bir dilden daha fazlasını vadediyor. Arap dünyasıyla dini, ekonomik, siyasi, askeri ve toplumsal alanlarda sağlıklı bağlantılar kurmanın önem taşıdığı şu günlerde Arapça öğrenerek bir adım önde olun. Ülkemizde Arapça bilen insanlara yeni istihdam olanakları açılırken bu avantajlardan faydalanın.

Biz Liva Akademi ailesi olarak Arapçaya gönül verdiğimiz 17.yılımızı kutlarken yine yeniden verimli ve dopdolu geçireceğiniz harika programlar ile bu yaz da karşınızdayız. Ayoub DOSSO hocamızın eşlik edeceği Arapça 3 kur derslerimiz ile Arapça seviyenizi ileri düzeye taşırken ücretsiz okuma-yazma etüdü ve konuşma kulüplerimizle de Arapçayı tüm hatlarıyla öğrenin!

Derslerimiz cumartesi-pazar; 09.30-12.30 saatleri arasında toplamda 4 ay sürecektir. Ücretsiz kitap setleri ile C-1,C-2 seviyeleri tamamlanacaktır. Birbirinden özel fırsatlar ve 17 yıllık dil öğretim tecrübesiyle Arapça öğrenmek artık çok kolay!

Sizlerde bu büyük ailenin üyesi olmak için acele edin. Livanın ayrıcalıklar dünyasındaki yerinizi alın!

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!