ARAPÇA KONUŞMA GRUBUMUZ 11 HAZİRAN SALI BAŞLIYORRR!!!

Arapça konuşma kursumuz siz değerli öğrencilerimizin yabancı dil konuşamama tabusunu yıkmak İÇİN benzersiz bir fırsat! Butik sınıf ayrıcalığı ve Arap hoca eşliğinde gerçekleştirilecek olan konuşma sınıfımız, sizlere kısa sürede kendinizi Arapça ifade edebilme imkanı sunacak. Sürekli pratik etkinlikleriyle akıcı şekilde Arapça konuşabileceksiniz. Karşılıklı diyalog çalışmaları ile de günlük hayattan tüm soruları Arapça ifade edebileceksiniz. Okulda Arapça, İşte Arapça, Hastanede Arapça, Takside Arapça ve Markette Arapça gibi konu başlıkları ile Arap coğrafyasının her hangi bir ülkesinde zorlanmadan yaşayabilirsiniz. Yani size dilin inceliklerini öğretmeyi ve konuşma dilinize Arapçayı kolaylıkla entegre etmeyi vadediyoruz. Liva Akademinin uzman ve dinamik kadrosu ile ayrıcalıklar dünyamızda ki yerinizi alın!

25 Mayıs tarihine kadar kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize kursumuz 750 TL’dir. Acele edin erken kayıt indirimini kaçırmayın. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

NOT: Konuşma kursuna kayıtlı tüm öğrencilerimize her son pazarı gerçekleştirdiğimiz Arapça konuşma kulübü etkinliğimiz ücretsiz olacaktır.

LİVA AKADEMİ
0312 435 82 68

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!