ÇÜNKÜ BİZ, EN İYİSİYİZ!

Neden mi Liva Akademi? Çünküler saymakla bitmez. Elbette bizi biz yapan en önemli özelliklerimizi gerekçe olarak gösterebiliriz. Öncelikle işimize gönülden bağlıyız.Tüm kadromuz ile ticari menfaatler bir yana; Arapça ile olan gönül bağımız sayesinde yaptığımız tüm çalışmalarda kursiyerlerimizi memnun etmeyi en temel sorumluluk biliyoruz. Yıllardır ilim ile meşgul olduğumuz içinse süreçlerimiz hep öğretmeye ve öğrenci menfaatlerine yönelik. Arapça denince akla Ankara da ilk gelen ismin Liva Akademi olmasının bir diğer sebebi de; Arapçaya dair tüm alanlarda 16 yıllık deneyim ile uzmanlaşmış bir kadroya sahip olmasıdır.
Dil öğrenme yada öğrenememe demeliyiz; ülkemiz için her zaman sorun teşkil etmiştir maalesef. Öncelikle sorunun kaynağına inip sebebiyet veren faktörleri araştırıyoruz. Bizce sorun teşkil eden tüm engelleri ortadan kaldırmak için mevcut programlarımızı her geçen gün biraz daha genişletip çeşitlendiriyoruz. Yaptığımız her ar-ge çalışma bize kendimize has bir öğretim programı kazandırıyor. Sadece dil bilgisi kurallarına boğulmuş ders içeriklerinin sonuç vermediği büyük bir gerçek. Biz alışılmış bu yanlışın dışına çıkarak öğrencilerimize öncelikle Arapçayı sevdiriyoruz. Bir dili dil yapan uğrana yazılacak şiirleri, yakılacak ağıtları, söyleyecek destanları olmasıdır. İşte biz tam olarak bu bilinçle dili yaşayıp yaşatarak tüm incelikleri ile bir bütün olarak öğretiyoruz. Kendinizi Arapça okuma, yazma, konuşma, anlama ve gramer konularında geliştirebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Bu ortamda herkes kendini özel ve ayrıcalıklı hissediyor. Mütevazi fiyatların kaliteli eğitime dönüştüğü bu kocaman ailenin bir üyesi olmak için geç kalmadınız. Hafta içi ve hafta sonları çeşitli saatlerde onlarca grubumuzdan size uygun olanı hemen seçin ve Arapça serüvenine Liva Akademi kalitesiyle başlayın!
Ankara Liva Akademi Arapça Dil Kursu olarak her daim milletimizin ve devletimizin yanındayız! Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında fiyatlarımıza %25 indirim yaptık. Gizli plan ve projeler ile ekonomimize ilişip refahımıza kast eden her türlü olgunun karşında durmaya devam edeceğiz.
Liva Akademi
Her Zaman Bir Adım Önde Olun!

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!