ARAPÇA YDS ÖZEL DERSLERİ

Akademik eğitiminize devam etmek, çalışma hayatınızda yurt dışı görevleri edinmek ve daha bir çok fırsatı değerlendirebilmek için YDS puanı ile Arapça seviyenize uluslararası geçerlilik kazandırın.
Arapça YDS, Arapça kur eğitiminin ardından yoğunlaşılması gereken önemli alanlardan. Bu sebeple ciddi ve titiz bir çalışma gerektiriyor. Arapça bilgisinin yanı sıra sınavın işleyiş ve içeriği de önem teşkil ediyor. Güncel metinler ile modern Arapçanın tüm inceliklerine girilirken; çıkmış soru çözümleri ile de pratik kazanma imkanı bulabileceğiniz bir ortam sunuyoruz sizlere. Arapça YDS derslerimiz Hüseyin AKINCI hocamızın tecrübeleri ve bu meslekte geçirdiği uzun yolculuğu sayesinde kısa zamanda olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak.
Uzun yıllar Arap ülkelerinde ikamet edip sadece Arapça konuşan değil Arapçayı adeta yaşayan bir isim Hüseyin AKINCI! 50. yılı aşan Arapça serüveniyle edindiği geniş bilgi birikimi ve öğretim yöntemlerindeki uzmanlığı ile bu alanın önde gelen isimlerinden. Hüseyin hoca ile benzersiz bir Arapça YDS deneyimi için acele edin. Kısa zamanda olumlu sonuçlar alın!

Derslerimiz özel ders şeklinde, sizlerin belirlemiş olduğu saat ve günler dikkate alınarak gerçekleşecektir. Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında 50 saatlik ekonomik programımız 2500 TL yerine sadece 1500 TL! Bu özel fırsatı kaçırmayın!

Liva Akademi
Burada Herkes Özel…

Ayrıntılı Bilgi İçin: 0312 435 82 68

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!