YABANCILARA TÜRKÇE EĞİTİMİ

Türkiye’de bulunan yabancı misafirlerimize dil öğrenme olanağı sunan Liva Akademi, yepyeni programlarıyla  hizmetinizde!

Ülkemizde çeşitli sebeplerden dolayı ikamet eden tüm yabancılar için güzel dilimiz Türkçe’yi öğrenmek  ehemmiyet verilmesi gereken bir konu. Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursunda aranan en temel özellikler; hızlı ve etkin bir dil öğrenim serüvenidir. Biz Liva Akademi olarak 16 yıllık birikimimizle  yabancı öğrencilerimize benzersiz bir Türkçe eğitimi sunarak; konuşma, okuma, anlama ve gramer konularında öğrencilerimizi yetkin hale getiriyoruz. Türkçe’nin kolay, hızlı ve pratik şekilde öğretildiği kursumuzda özel ders imkanıyla kısa zamanda doğru sonuçlar alabilirsiniz. Derslerimizin ardından Türkçe’yi rahatlıkla konuşabilir hale gelip; ülkemizde karşılaştığınız iletişim problemlerinden kurtulabilirsiniz. Arı Türkçe ile dilimizin en güzel halini hızlıca öğrenebilirsiniz. Ankara’da Türkçe Eğitim Eğitim veren özel kurumumuz dilimize dair tüm beklentilerinizi kolayca karşılamaktadır. Sürekli pratik imkanı bulacağınız kursumuz;  günlük hayatta Türkçe’yi rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Konuşma dersleri ile kendinizi Türkçe ifade edebilecek çevrenizle kolayca iletişime geçebileceksiniz.

Türkçe okuma, yazma, konuşma için özel ders programımız tam size göre!

Ankara’da Yabancılara Dil Öğreten en nitelikli kurum olan Liva Akademi dil öğrenim alışkanlıklarınızı değiştirecek. Boğucu gramer derslerinden çok konuşma ve anlamaya yönelik derslerimizle ülkemizde gideceğiniz tüm kurumlarda kendinizi ifade etme olanağına sahip olun.

Ayrıntılı bilgi için:
0312 435 82 68

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!