İLAHİYAT ÖN LİSANS DERSLERİ BAŞLIYOR!

Şu sıralar bir çok insan tarafından tercih edilen bir program, ön lisans. Lise mezuniyetinin ardından örgün okumayı tercih etmeyen ya da aynı anda bir kaç dalda çalışma yapmak isteyen herkesin yoğun ilgisi ile karşı karşıya. Birçok bölümde olduğu gibi ilahiyat bölümünün de uzaktan eğitim şansı var. İnsanların hayatını kolaylaştıran bu program sayesinde ilahiyat dersleri ile hem diploma sahibi olabilir hem de İslami bir takım değerler edinerek fikir sahibi olabilirsiniz.

İlahiyat ön lisans programında okutulan derslerin başında elbette Arapça gelmektedir. Bizde kurum olarak ön lisans üzerine çalışmalar yapıp, öğrenciler için bir Arapça eğitim dersi hazırladık. Yeni eğitim öğretim hayatında tüm ön lisans öğrencilerine başarılar diliyoruz.

Liva Akademi

6 EKİM Cumartesi saat 16.30’da Arapça 1 dersi Fevziya MOHAMMED hocamızla başlıyor. 45 saat ders, butik sınıf hizmeti ve ücretsiz etüt imkanı ile benzersiz bir Arapça deneyimi sizleri bekliyor.

ÜCRET: 400 TL

7 EKİM Pazar saat 13.00’de Arapça 3 dersi  Fevziya MOHAMMED hocamızla başlıyor. 45 saat ders, butik sınıf hizmeti ve ücretsiz etüt imkanı ile benzersiz bir Arapça deneyimi sizleri bekliyor.

ÜCRET: 400 TL

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!