ARAPÇA BAŞLANGIÇ KURSUMUZ 03 EYLÜL 2018 PAZARTESİ 18:30’DA RANA HAMPAROSH HOCAMIZLA BAŞLIYOR!

Arapça 1. Kur programımız 03 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 18.30’da başlıyor. Arapça kursu başlangıç seviye (A-1, A-2 ve B-1, B-2) Pazartesi ve Perşembe günleri yapılacak olup grubumuz özellikle çalışanlar ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Butik Sınıf Ayrıcalığını Yaşayın

Liva Akademi’de Arapça öğrenimi; 16 yıllık tecrübe, alanında uzman Türk ve Arap eğitimciler ve profesyonel yöntemler anlamına gelmektedir. 6 kişilik butik sınıflar, Ücretsiz dört cilt ders kitabı ve kelime kartlarının yanı sıra öğrencilerimiz ücretsiz etüt ve telafi derslerine de katılabilmektedirler. Arapça eğitim ve öğretim programımızda öğrencilerimiz sağlam bir gramer öğreniminin yanı sıra okuma ve konuşma yetisinde de eş düzeyde ve sağlam bir ilerleme göstermektedirler.
Arapça öğrenimi Ülkemizde ve Uluslararası arenada giderek önem kazanan ve bilen kişilerin istihdam olanağını artıran bir kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuran-ı Kerim lisanı ve müslüman dünya ile iletişim anahtarı olan Arapça dilini doğru adreste öğrenmek isterseniz sizleri de Liva Akademi’ye bekleriz.
Arapça başlangıç kuru (A-1,A-2 VE B-1,B-2) Derslerimizde El arabiyyetü beyne yedeyk serisi işlenmektedir. Arapça kursu başlangıç öğrencilerimiz programı tamamladıklarında Arapça öğrenimi konusunda ciddi bir ilerleme sağlama imkanına sahip olmaktadırlar. TRT Arapça, El Cezire gibi Arapça TV kanallarını anlayarak izleme, dergi makale vb mataryalleri okuyup anlayabilecek seviyeye gelmektedirler.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 435 82 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!