DRAMA YÖNTEMİ İLE ARAPÇA MUHADESE KURSU

Arapça konuşmak isteyen herkesi 20 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olan Arapça muhadese kursuna bekliyoruz.Başarılı eğitimcimiz Rana Hamparosh ile konuşma kursumuz çarşamba ve cuma günleri saat 18.30’da başlayacak olup program, çalışanlar ve öğrencilerin katılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Arapça konuşma kursumuzda drama yöntemi uygulanmaktadır.

DRAMA YÖNETMEİ İLE ARAPÇA KONUŞMAYI ÖĞRENİN

Muhadese kursumuz da her haftaya özel bir konsept belirlenir. Belirlenen konsepte uygun olarak öğrencilerimiz önceden bilgilendirilerek hazırlık yaparlar. Drama tekniği ile belirlenen konsepte uygun bir ortam canlandırılarak doğaçlama şeklinde konuşmalar gerçekleştirilir. Bu teknikle öğrenciler aktif olarak canlandırılan konsepte dahil olurlar. Hastahane konsepti, Alışveriş merkezi konsepti gibi ortamlar belirlenerek tüm öğrenci ve eğitimcinin katılımı ile canlandırılır.Belirlenen konsept çerçevesinde gerekli tüm kelime ve cümle yapılarının hafızalarında kalıcı olarak yer etmesi sağlanmış olur.

Arapça konuşmanın giderek önem kazandığı ve pek çok meslek alanı için bir zaruret halini aldığı günümüzde sizde Arapça konuşmak istiyorum diyorsanız sizi de Arapça öğretiminin merkezi olan Liva Akademi’ye bekliyoruz.Sağlık sektöründen, hukuka, emlak danışmanlığından ticarete kadar geniş bir yelpazede yer alan meslek kolları Ülkemizde sayısı 4 milyona yaklaşan misafirler ile iletişime geçebilmenin yollarını arıyor. Arapça konuşma kursu ile sizler de Arapça konuşabilmenin avantajlarını yaşayarak kariyerinizde önemli bir fark oluşturabilirsiniz.

Arap dilinin zengin dünyasına adım atmak, Arapça konuşabilmenin avantajlarına sahip olmak isteyen herkesi Arapça konuşma kursumuza bekliyoruz. 7 kişilik butik sınıflar, ücretsiz ders materyalleri, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi dersleri ile Liva Akademi ayrıcalıkları ile Arapça konuşma kursu sizleri bekliyor. Derslerimize belirli aralıklarla Arap misafirler ve diğer eğitimciler de katılarak zengin bir diyalog ortamı oluşturulmaktadır. Arapça konuşmak konusunda sağlam bir başlangıç hedefliyorsanız sizleri de Arapça konuşma kursumuza bekliyoruz. Kayıt ve irtibat için: 0312-4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!