AÖF ARAPÇA 1 PROGRAMI

Aöf Önlisans Arapça 1 Kursumuz 29 Eylül cuma günü saat 10.00’da başlıyor. Haftada bir gün 10.00 ile 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan programımız hanımlara özeldir. Tecrübeli hocamız Nurdan Arıkan tarafından işlenecek olan derslerimiz Aöf Önlisans İlahiyat final sınavına kadar devam edecektir.

Arapça 1 dersi kursumuzda; öğrencilerimiz sınava yönelik özel bir hazırlık sürecinden geçirilerek sınavlara hazırlanır. Bu süreçte son 4 yılın çıkmış sorularının tamamı çözülür. Benzer soru türleri de yoğun olarak program kapsamında çözülür. Sınava yönelik püf noktalar ele alınır. Sınava yoğun bir hazırlığın gerçekleştiği programımızda Arapça 1 ders kitabı da müfredata uygun bir şekilde tamamlanır.

Önlisans Arapça kursu kapsamında öğrencilerimiz düzenli aralıklarla deneme sınavlarına tabi tutularak tam bir donanımla sınavlara hazırlanırlar. Derslerimize devam eden öğrencilerimizin tamamı Aöf Arapça sınavlarında başarılı olmuşlardır. . Programımızın dönemlik ücreti 400 TL olarak belirlenmiş olup derslere devam şartı ile öğrencilerimize başarı garantisi vermekteyiz.

Liva Akademi kalitesi ve garantisi ile Arapça 1 dersi kursuna katılmak isterseniz sizleri de başarının adresine bekleriz. Kayıt ve irtibat için: 0312 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!