AÖF ARAPÇA 3 KURSU 29 EYLÜL PROGRAMI

Aöf Önlisans Arapça 3 Kursu hafta içi gurubu 29 Eylül cuma günü başlayacaktır. Her cuma 14.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştilecek olan kursumuz hanımlara özeldir. Tecrübeli hocamız Nurdan Arıkan tarafından işlenecek olan derslerimiz Aöf Önlisans İlahiyat final sınavına kadar devam edecektir.

Önlisans Arapça 3 dersi kursumuzda; öncelikle sınav başarısı hedeflenmiş olup program içeriği sınava özel olarak düzenlenmiştir. Program çerçevesinde son 4 yılın çıkmış sorularının tamamı çözülerek öğrencilerimiz sınava hazırlanırlar. Derslerimizde çıkmış soruların yanı sıra benzer soru türleri de çözülür. Kurs süresince Arapça 3 ders kitabı da müfredata uygun bir şekilde tamamlanır ve önemli hususlar ayrıca belirtilir.

Önlisans Arapça kursu kapsamında öğrencilerimiz için düzenli aralıklarla deneme sınavları düzenlenir. Bugüne dek kursumuzu tamamlayan öğrencilerimizin tamamı Aöf Arapça sınavlarında başarılı olmuşlardır. Programımızın dönemlik ücreti 400 TL olarak belirlenmiş olup derslere devam şartı ile öğrencilerimize başarı garantisi vermekteyiz.

Liva Akademi kalitesi ve garantisi ile Arapça 3 dersi kursuna katılmak isterseniz sizleri de başarının adresine bekleriz. Kayıt ve irtibat için: 0312 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!