AÖF ÖNLİSANS İLAHİYAT ARAPÇA 3 HAFTA SONU KURSU

Aöf Önlisans Arapça 3 hafta sonu Kursumuz 01 Ekim pazar günü saat 16.30’da başlıyor. Pazar günleri 16.30 – 19.30 saatleri arasında gerçekleştilecek olan programımız tüm katılımcılara açıktır. Ayoub Dosso hocamız tarafından işlenecek olan derslerimiz Aöf Önlisans İlahiyat final zamanına kadar sürecektir.

Önlisans Arapça 3 dersi kursumuzda; öğrencilerimizin sınav başarısı öncelikli hedeftir. Öğrencilerimiz sınavlara özel bir program çerçevesinde hazırlanırlar. Kurs süresince son 4 yılın çıkmış sorularının tamamı çözülür. Benzer soru türleri değerlendirilerek çözülür. Sınava yönelik püf noktaların üzerinde önemle durularak öğrenciler sınav sistemine ve soru tiplerine aşina bir şekilde sınava girerler. Sınava yoğun bir hazırlığın gerçekleştiği programımızda Arapça 3 ders kitabı da müfredata uygun bir şekilde tamamlanır.

Önlisans Arapça kursu kapsamında öğrencilerimiz düzenli aralıklarla deneme sınavlarına tabi tutularak tam bir donanımla sınavlara hazırlanırlar. Derslerimize devam eden öğrencilerimizin tamamı Aöf Arapça sınavlarında başarılı olmuşlardır. . Programımızın dönemlik ücreti 400 TL olarak belirlenmiş olup derslere devam şartı ile öğrencilerimize başarı garantisi vermekteyiz.

Liva Akademi kalitesi ve garantisi ile Arapça 3 hafta sonu kursuna katılmak isterseniz sizleri de başarının adresine bekleriz. Kayıt ve irtibat için: 0312 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!