ARAPÇA 1. KUR 26 EYLÜL PROGRAMI

Arapça 1. Kur Başlangıç seviye ( A-1, A-2 ) hafta içi akşam programı 26 Eylül salı günü saat 18.30’da başlıyor. Hafta içi akşam programımız salı ve perşembe günleri gerçekleştirilecektir.

Arapça bilmenin giderek önem kazandığı ülkemizde sizi de 7 kişilik butik sınıflar, ücretsiz kelime kartları, ücretsiz 2 ciltlik ders kitabı, ücretsiz Arapça etüt dersleri ve telafi dersleri imkanı ile Liva Akademi’de Arapça öğrenmeye davet ediyoruz.

LİVA AKADEMİ’DE ÖĞRENCİ OLMAK AYRICALIKTIR

Türk ve Arap eğitimcilerden oluşan eğitim kadromuz ve 16 yıllık tecrübemiz ile Arapça eğitiminde marka haline gelen Liva Akademi’de sizde Arap dilinin zengin dünyası ile tanışın. Arapça 1. kur programımızda el arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildi işlenmektedir.

Eğitim programımızda Arapça gramer, konuşma ve okuma konusunda eş düzeyli ilerleme hedeflenmekte olup kuru tamamlayan öğrencilerimiz Arapça öğreniminde sağlam bir temel ile başlangıç yapmaktadırlar. Kayıt ve Ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, ücretsiz demo ders imkanından da yararlanabilirsiniz

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!