HIZLANDIRILMIŞ ARAPÇA 1. KUR AKŞAM PROGRAMI

Arapça 1. kur başlangıç seviye ( A-1, A-2 ) hızlandırılmış program 11 Eylül Pazartesi günü saat 18.30’da başlıyor. Hızlandırılmış Arapça Kursu 1. kur programı Wajd Kholui hocamız ile  pazartesi, çarşamba ve cuma günleri gerçekleştirilecek olup 18.30’da başlayan ders saatlerimiz çalışanlar ve öğrencilere uygun şekilde belirlenmiştir. Program sonucunda Arapça dil bilgisi, konuşma ve okuma konularında eş düzeyde ve sağlam bir bilgi bir birikimine sahip olacaksınız.

ARAPÇA ÖĞRENİMİ İLE İŞ HAYATINDA ÖNE ÇIKIN

Resmi ve Özel kurumlar personellerinin istihdamında ve üst düzey personel belirlenmesinde pek çok branş için Arapça bilmeyi bir kriter olarak belirlemiş durumda. Sizler de Arapça 1. kur başlangıç seviye ile Arapça öğrenimi konusunda sağlam bir başlangıç yaparak kısa sürede kariyerinizde bu önemli avantaja sahip olabilirsiniz.

Liva Akademi Arapça 1. kur hızlandırılmış programda 7 kişilik butik sınıflar, El arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildi ve kelime kartlarının hediye edildiği ücretsiz ders materyalleri seti, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi imkanlarına sahip olacaksınız. Liva Akademi tecrübesi ve güvencesi ile Arapça öğrenimizde sağlam ve kararlı bir başlangıç yapmak isterseniz sizi de başarının tek adresine bekleriz.Kayıt ve iletişim için: 0312- 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!