ARAPÇA 1.KUR 9 EYLÜL 2017

Arapça dil eğitiminde marka haline gelen Liva Akademi’de yeni dönem 09 Eylül Cumartesi günü Arapça 1. kur programı ile başlıyor. Arapça 1. kur başlangıç seviye (A-1/A-2) programı cumartesi pazar günü saat 09.00’da başlayacak olup program kapsamında el arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildi ele alıncaktır. Kurs kitapları ve kelime kartlarından oluşan eğitim materyalleri katılımcılarımıza ücretsiz olarak verilmektedir.

Liva Akademi’de Butik Sınıf Ayrıcalığını Yaşayın

Hafta sonu Arapça başlangıç seviye kursumuz 7 kişilik sınıflarda butik programlar kategorisinde yer almaktadır. Butik sınıf ayrıcalığı ile öğrencilerimize ders kitapları da dahil olmak üzere ücretsiz eğitim materyalleri temin edilmekte olup tüm öğrencilerimize ücretsiz etüt ve telafi imkanı da sunulmaktadır.

Arapça kursu 1. kur programını bitiren öğrencilerimiz Arapça öğreniminde sağlam bir başlangıç yapmaktadır. Arapça bilmenin giderek önem kazandığı iş dünyasında daha avantajlı hale gelmek, istihdam olanaklarınızı artırmak ve lisanların en güzeli olan Arapça’yı öğrenerek kendinize yeni bir ufuk açmak istiyorsanız sizleri de Liva Akademi’ye bekliyoruz.Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Genel and tagged . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!