HIZLANDIRILMIŞ ARAPÇA 2. KUR

Arapça 2. kur orta seviye ( B-1, B-2 ) hızlandırılmış program 2 Ekim Pazartesi günü saat 18.30’da başlıyor. Hızlandırılmış Arapça Kursu 2. kur programı pazartesi, çarşamba ve cuma günleri gerçekleştirilecek olup 18.30’da başlayan ders saatlerimiz çalışanlar ve öğrencilere uygun şekilde belirlenmiştir. Arapça öğrenirken zamandan kazanmak isteyen ve kur programını kısa sürede tamamlamak isteyen öğrencilerimiz için düzenlenen hızlandırılmış Arapça 2. kur programı Liva Akademi ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.

ARAPÇA BİLMEK AYRICALIKTIR

Resmi ve Özel kurumlar personellerinin istihdamında ve üst düzey personel belirlenmesinde pek çok branş için Arapça bilmeyi bir kriter olarak belirlemiş durumda. Sizler de Arapça 1. kur başlangıç seviye ile başlamış olduğunuz Arapça öğreniminizi 2. kur orta seviye ile devam ettirerek mesleki anlamdaki ayrıcalıklardan istifade edebilirsiniz. Program sonucunda Arapça dil bilgisi, konuşma ve okuma konularında eş düzeyde ve sağlam bir bilgi bir birikimine sahip olacaksınız.

Liva Akademi Arapça 2. kur hızlandırılmış programda 7 kişilik butik sınıflar, El arabiyyetü beyne yedeyk serisinin son iki cildi ve kelime kartlarının hediye edildiği ücretsiz ders materyalleri seti, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi imkanlarına sahip olacaksınız. Liva Akademi tecrübesi ve güvencesi ile Arapça öğrenimizde sağlam ve kararlı adımlarla devam etmek istersiniz sizi de başarının tek adresine bekleriz. Kayıt ve iletişim için: 0312- 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!