ARAPÇA 2. KUR PROGRAMI

Arapça 2. kur programımız orta seviye ( B-1, B-2 ) 2 Ekim pazartesi günü başlıyor. Pazartesi ve perşembe günleri 18.30’da başlayacak olan Arapça 2. kur hafta içi akşam kursumuza Arapça dilinde kendisini ilerletmek isteyen ve Arapça öğrenimine gönül veren herkesi bekliyoruz.

ARAPÇA DİLİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN 2. KUR

Arapça 2. Kur programı tamamlandıktan sonra Arapça gramer bilgisi, okuma kapasitesi ve konuşma pratiği önemli ölçüde ilerleyerek Arapça öğrenimi gelişiminde gerekli aşama en sağlam şekilde tamamlanmış olacaktır. Özellikle ülkemizde Arapça bilen personel sayısında ciddi bir ihtiyaç olması, resmi ve özel kurumlarda Arapça bilenlerin tercih edilmesi Arapça bilmenin önemini giderek artırıyor. Arapça 2. kur programı tamamlandığında Arapça konusundaki bilginizle kariyerinizde kendinize önemli bir avantaj sağlamış olacaksınız.

LİVA AKADEMİ AYRICALIKLARI

Liva Akademi’de öğrenci olmak ayrıcalıktır. 7 kişilik butik sınıflar, ders kitapları ve kelime kartlarından oluşan ücretsiz ders materyalleri seti, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi dersleri imkanı ile Arapça öğreniminde kalitenin ve tecrübenin tek adresi olan Liva Akademi’ye bekleriz.

Kayıt ve iletişim için: 0312- 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!