ARAPÇA 3. KUR 30 EYLÜL CUMARTESİ BAŞLIYOR

Arapça 3. Kur ileri seviye (C-1/C-2) 30 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’de başlıyor. Arapça programını tamamlama kurumuz ile Arapça bilginizi mükemmel şekilde ilerletme imkanına sahip olacaksınız. Her cumartesi pazar, Ayoub Dosso hocamız ile gerçekleştirilecek olan Arapça 3 kursuna Arapça kurs programlarının ilk iki kurunu tamamlayan (B-1/B-2) seviyesindeki öğrenciler katılabileceklerdir.

ARAPÇA BİLMENİN AVANTAJLARINI YAŞAYIN

Türkiye ve Uluslararası alanda Arapça bilmenin giderek önem kazandığı bir platformda sizde ileri düzeyde Arapça bilmenin avantajlarını yaşayın. İş verenlerin ve resmi kurumların istihdam koşullarında bir gereklilik olarak yer verdiği Arapça’yı ileri düzeyde tamamlayarak kariyerinizde bir adım öne çıkmaya ne dersiniz ? İleri düzeyde Arapça bilginizle pek çok farklı meslek alanında istihdam edilme olanağı bulabilirsiniz.

Liva Akademi ileri seviye Arapça programında el arabiyyetü beyne yedeyk serisi tamamlanmakta olup kuru tamamlayan öğrencilerimiz Arapça konuşma, Arapça gramer ve okuma kazanımlarında eş düzeyde ve yüksek seviyede bir donanıma sahip olacaklardır. Arapça 3. kur programında 7 kişilik butik sınıflar, ders kitapları ve kelime kartlarından oluşan ücretsiz ders materyalleri, ücretsiz etüt ve ücretsiz telafi dersi imkanlarına Liva Akademi tecrübesi ve güvencesi ile sahip olacaksınız. Kayıt ve iletişim için: 0312- 4358268

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!