ARAPÇA 1. KUR 30 EYLÜL PROGRAMI

Arapça 1. Kur başlangıç seviye A-1 /A-2 30 Eylül cumartesi günü saat 09.00’da başlıyor. Arapça 1. kur programı cumartesi pazar günleri gerçekleştirilecektir. Derslerimizde el arabiyyetü beyne yedeyk serisinin ilk iki cildi ele alıncaktır. Kurs kitapları ve kelime kartlarından oluşan eğitim materyalleri ise katılımcılarımıza ücretsiz olarak hediye edilecektir. Liva Akademi tecrübesi ve kalitesi ile Arapça programında 7 kişilik butik sınıflar, ücretsiz ders materyalleri, ücretsiz etüt ve telafi dersleri imkanları ile eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.

ARAPÇA ÖĞRENEREK KENDİNİZE AVANTAJ KATIN

Ülkemizde ve Uluslararası alanda Arapça bilmenin giderek önem kazandığı günümüzde sizde Arapça öğrenerek istihdam olanaklarınızı artırabilirsiniz. Özellikle Ülkemizde gün geçtikçe sayısı artan mültecilerin hayatın her alanında karşımıza çıkması da pek çok farklı iş alanında Arapça bilen çalışan gereksinimini ortaya çıkartmaktadır. Arapça eğitimini kaliteli ve profesyonel bir şekilde öğrenmek hedefindeyseniz Liva Akademi ile doğru adrestesiniz.

Arapça 1. Kur kursu kapsamında Arapça gramer, konuşma ve okuma konularında eş düzeyde bir ilerleme hedeflenmekte olup programı bitirenler Arapça öğrenimi konusunda sağlam bir başlangıç yapmaktadırlar. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!