ARAPÇA 1. KUR 23 EYLÜL PROGRAMI

Liva Akademi tecrübesi ve güvencesi ile yeni eğitim öğretim dönemi programlarımızdan Arapça 1. kur hafta sonu programımız 23 eylül cumartesi günü saat 16.30’da başlıyor. Arapça kursu 1. kur başlangıç seviye (A-1, A-2 ) cumartesi ve pazar günleri yapılacak olup gurubumuz özellikle çalışanlar ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Butik Sınıf Ayrıcalığını Yaşayın

Liva Akademi’de Arapça öğrenimi 16 yıllık tecrübe, alanında uzman Türk ve Arap eğitimciler ve profesyonel yöntemler anlamına gelmektedir. 7 kişilik butik sınıflar, Ücretsiz iki cilt ders kitabı ve kelime kartlarının yanı sıra öğrencilerimiz ücretsiz etüt ve telafi derslerine de katılabilmektedirler. Arapça eğitim ve öğretim programımızda öğrencilerimiz sağlam bir gramer öğreniminin yanı sıra okuma ve konuşma yetisinde de eş düzeyde ve sağlam bir ilerleme göstermektedirler.

Arapça öğrenimi Ülkemizde ve Uluslararası arenada giderek önem kazanan ve bilen kişilerin istihdam olanağını artıran bir kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuran-ı Kerim lisanı ve müslüman dünya ile iletişim anahtarı olan Arapça dilini doğru adreste öğrenmek isterseniz sizleri de Liva Akademi’ye bekleriz.

Arapça 1. kur Derslerimizde el arabiyyetü beyne yedeyk serisi işlenmektedir. Arapça kursu 1. kur öğrencilerimiz programı tamamladıklarında Arapça öğrenimi konusunda ciddi bir ilerleme sağlama imkanına sahip olmaktadırlar. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!