YENİ DÖNEM ARAPÇA KURSLARI

Yeni Eğitim Öğretim dönemi Liva Akademi’de fırsatlarla başlıyor. 7 kişilik butik sınıflar, Ücretsiz etüt imkanı, kelime kartları ve 2 adet ders kitabı ile ücretsiz materyaller, derse katılamadığınız durumlarda telafi imkanı Liva Akademi’de sizleri bekliyor. Liva Akademi’de ücretsiz demo derslere katılabilir, Arapça öğretimindeki profesyonel yöntemleri birebir görebilirsiniz.

Arapça öğrenmeye karar verdiğinizde Arapça dil bilgisi seviyenizin tespit edilmesinin ardından eğitim danışmanlarımız ile görüşerek size uygun bir şekilde hafta içi veya hafta sonu, gündüz veya akşam programlarını tercih edebilirsiniz. Arapça öğretiminde gramer, konuşma ve okuma konusunda bizleri marka haline getiren tecrübemiz ve profesyonel eğitimci kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Klasik Arapça Öğrenimi kurslarımız; Arapça 1. Kur Başlangıç Seviye (A-1/A-2), Arapça 2. Kur Orta Seviye ( B-1/B-2), Arapça 3. Kur İleri Seviye (C-1/C-2 ) programlarının normal ve hızlı seçenekleri farklı alternatiflere uygun olarak düzenlenmiştir.

Klasik Arapça Öğrenimi kurslarımızın yanı sıra, Arapça Konuşma (Muhadese ) Kursu, Arapça Hazırlık Atlama ( Muafiyet ) kursu, Aöf Önlisans İlahiyat Arapça Kursları, Yökdil Arapça Kursu, YDS Arapça Kursu, Kuran-ı Kerim Arapçası Kursu, Özel Arapça dersi seçenekleri Kurs programımız içersinde yer almaktadır. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizlere 0312 4358268 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Genel and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
WhatsApp'tan Soru Sorun!